Programlar

Programlar2017-02-03T13:08:58+00:00

 İşletim Sistemleri

 

Ofis Programları

Office Online LibreOffice OpenOffice
 moffice  libreoffice  openoff
Microsoft Office programlarını online olarak internet üzerinden kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz sunulan LibreOffice Microsoft Office alternatifi olarak kullanılabilir. Tamamen ücretsiz sunulan OpenOffice Microsoft Office alternatifi olarak kullanılabilir.

 

Antivirus Yazılımları

Panda  Antivirüs Avast  Antivirüs Avira Antivirus Eset
panda box-avast-free avira SW09554
Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir versiyonu olan antivirüs yazılımı. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir versiyonu olan antivirüs yazılımı. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir versiyonu olan antivirüs yazılımı. Ücretli fakat deneme sürümü olan bir antivirüs yazılımı.

Araçlar

WinRAR 7-Zip CDBurnerXP Adobe Reader VLC Player FileZilla IrfanView
winrar 7zip 1362466946_cdburnerxp acrobatreader vlc filezilla Irfanview-box
Rar, zip vb sıkıştırılmış dosyalar açma veya kendi sıkıştırılmış arşivlerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz bir yazılım. 7zip, rar, zip vb sıkıştırılmış dosyalar açma veya kendi sıkıştırılmış arşivlerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz bir yazılım. Ücretsiz CD,DVD yazma programı. Türkçe Dil desteği mevcut. Video DVD, ses diski yapmanıza olanak sağlayan yazılım ISO kalıpları da oluşturabiliyor. PDF dosyalarını okuyabilmeniz, üzerlerine notlar alıp çıktılar alabileceğiniz Adobe Acrobat Reader DC. Her türlü video ve müzik dosyalarınız çalıştırabilen, alt yazı ve ağ üzerinden gösterim destekli ücretsiz oynatıcı. Ücretsiz FTP yazılımı. İsterseniz ücretsiz server yazılımı sayesinde kendi FTP sunucunuzu da kurabilirsiniz. Fotoğraflarınız düzenleyip formatlar arasında geçiş yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz yazılım.

 

İnternet Tarayıcılar